Kovács L. Gábort, az MTA rendes tagját, a Pécsi Tudományegyetem Széchenyi-díjas professzorát választotta az MTA új összetételű Doktori Tanácsa a testület elnökévé.
A Szentágothai János Kutatóközpont a PTE korszerű, nemzetközi tudományszervezési és menedzsment normák szerint kialakított új intézménye, amely az élettudományi, élettelen természettudományi, valamint környezettudományi oktatás...













